تازه های سایت

2. بهمن 1401 - 11:56
مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دنا با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن شهید نجفی شهر سی سخت برگزار شد.

به گزارش سفیردنا؛  مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری و دادستان شهرستان دنا با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سالن شهید نجفی شهر سی سخت برگزار شد.

 

امام جمعه سی سخت در این آئین گفت: این مراسم به منظور تکریم جاب آقای محمودی و اقاب غریب پور به عنوان رئیس پیشین دادگستری و دادستان شهرستان دنا و معارفه آقای غلامپور و آقای افشین در این کسوت برگزار شده است.

 

حجت الاسلام مصباح نژاد بیان کرد: در زلزله سی سخت دیدیم که چگونه دادستان و رئیس دادگستری در میدان بودند و مشکلات مرد را مرتفع می کردند، ولی آنگونه که باید و شاید از زحمات آنان تقدیر نشد، امیدوارم در مناصب جدید نیز خوش بدرخشند.

 

وی ضمن آروزی موفقیت برای آقای افشین به عنوان دادستان دنا گفت: از همین ابتدای کار مشخص است آقای افشین اهل تعامل بوده و با ارائه برنامه خود به عنوان احیای نقش معتمدین و متنفذین در جامعه و حل مناقشات بر این موضوع صحه گذاشته است.

 

امام جمعه سی سخت با تاکید بر اینکه هرچه داریم از مردم داریم بیان کرد: خروجی خدمت باید رضایت مردم و حل مشکلات آنان باشد، در کنار مردم بودن و مردمی بودن می تواند یک راهبر و رویکرد باشد که در بین مسئولان موج بزند.

 

مصباح نژاد افزود: افزایش سرمایه های اجتماعی مردم و حفظ حقوق و بیت المال را از دیگر توصیه های مهم خود به قوه قضائیه در شهرستان دنا خواند و گفت: دست درازی به منابع طبیعی و ترک فعل مسئولان گذشته در حوزه های انرژی مشکلاتی برای مردم به وجود آورده است.

 

وی در پایان با تاکید بر توجه بیشتر به نقش راهبردی نهاد امامت جمعه در پیشگیری از وقوع جرم تاکید کرد و گفت: تناسبی بین باورهای مردم و کاهش جرم در سطح جامعه وجود دارد و باید در این مسیر قدم برداشت.

 

در ادامه درخشان زاده فرماندار دنا گفت: کارنامه اقدامات آقایان محمودی و غریب پور در حوزه شورای تأمین قابل تقدیر است.

 

وی افزود: در یک سال حدود بیست جلسه مهم در خصوص شورای تأمین برگزار شد که با ورود به حوزه های مختلف با توانستیم بسیاری از بن بست ها را رفع کنیم همچنین در بحث معارضات نیز دستاوردهای خوبی داشتیم.

 

 

درخشان زاده با اشاره به سند تحویل گام دوم انقلاب در خصوص امنیت و آرامش مردم گفت: می توان با جایگزین کردن مجازات ها گام مهمی در رضایت مردم برداشت.

 

 

وی با بیان اینکه توقع و انتظار از دستگاه قضا و مردم و همه مدیران داریم گفت: در حوزه سرمایه گذاری نیازی به همکاری داریم که بتوان رونق اقتصادی ایجاد کرد و مانع از رکود شد و آهنگ رشد در شهرستان دنا در همه زمینه ها زا شتاب ببخشیم.

 

 

 

محمود رئیس پیشین دادگستری دنا گفت: از رئیس دادگستری و معاونین آن در مرکز استان که در این جلسه حضور دارند تقدیر و تشکر می کنم، همچنین از همه همکارانانم در دستگاه قضا در شهرستان دنا در طی این سه سال تقدیر و تشکر می کنم.

 

 

وی بیان کرد: حوزه ریاست بخصوص ریاست دادگستری مشکلات ویژه خود را دارد و ممکن است کمی و کاستی هایی به وجود بیاید که از همین تریبون از همه طلب بخشش می کنم و همچنین آرزوی موفقیت برای آقای غلامی پور و افشین در سمت های جدید خود دارم. 

 

______

 

در ادامه غریب پور دادستان پیشین دنا گفت: در سطح شهرستان دنا بیش از تمام استان اراضی ملی آزادسازی و رفع تصرف شده است، در همه زمینه ها در رتبه های برتر استان هستیم.

 

وی افزود: تقدیر و تشکر ویژه دارم از جناب آقای محمودی که زحمات زیادی به عنوان رئیس دادگستری شهرستان دنا کشیدند، همکاران ما در خدمت به مردم تلاش های زیادی کردند.

 

دادستان پیشین دنا با بیان اینکه توقع بیشتر از مجلس بخاطر بحث حقوق و مزایای پرسنل دستگاه قضا داریم گفت: همکاران ما در برخی مواقع بیش از ۱۷ ساعت در شبانه روز کار می‌کنند، و من شرمنده همکارانم هستن اگر نتوانستن کاری برای آنان انجام دهم.

 

غریب پور افزود: نباید خلاف حق و حقیقت قضاوت کرد، گفت: در قضاوت ها به هیچ عنوان نباید رفاقت ها، روابط خویشاوندی و کاری را دخیل کنیم چرا که در پیشگاه خداوند باید جوابگو باشیم.

 

وی در پایان از همه مردم و مسئولان طلب بخشش کرد و گفت: از همه شما همکاران، مسئولان، و مردم محترم شهرستان دنا تقاضا دارم کم و کاستی های ما را ببخشند.

 

تصاویر را در زیر مشاهده می کنید:

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

مدیر محترم سایت از شما رسانه محلی این شهرستان انتظار می رود مشکلات بسبار زیادی که در حوزه منابع طبیعی شهرستان دنا به دلیل مدیریت ضعیف و ناکارمند اداره این شهرستان وجود دارد به جد پیگیری و رسانه ای شود تا اینکه شاید چاره ای اندیشیده شود اطلاع دارید در همین چند ماهه اخیر جنگلهای بلوط در حوزه پاتاوه و سی سخت و رودشتی حدود ۳۰۰ اصله قطع و فروخته شده اند و منابع ملی تصرف شده اند و این اداره تقریباّ تعطیل هست و نارضایتی های فراوانی وحود دارد
با سلام در قسمت ارتباط با ما شماره تماس بنده را بردارید و زنگ بزنید یا پیام دهید تا موضوع را پیگیری کنم.
صبح زاگرس