30. خرداد 1401 - 12:20
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دنا با فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان دنا در محل سپاه ناحیه دنا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سفیردنا؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان دنا در نشستی صمیمی با فرمانده سپاه پاسداران شهرستان سرهنگ صادق عرفانی مقام ضمن تقدیر از همکاری تمام و کمال فرماندهی سپاه این شهرستان با مرکز بهداشت و درمان  در زمان بحران کووید 19 و تمام مناسبت های بهداشتی، این حمایت دو طرفه را یکی از دلایل پیشبرد اهداف بهداشتی در این شهرستان دانست.

 

 دکتر احسان کریمی زاده در این دیدار گفت: خوشبختاته در مدت حضور اینجانب تیم سلامت بهداشت و درمان دنا حمایت تمام و کمال سپاه پاسداران را در همه عرصه های بهداشتی مشاهده کرده و آماده ی هرگونه همکاری با این نهاد زحمت کش در شهرستان دنا است.

در ادامه این نشست صمیمی سرهنگ صادق عرفانی مقام فرمانده سپاه شهرستان دنا ضمن پاسداشت مقام کادر بهداشت و درمان دنا در ایام منحوس کرونا عملکرد بهداشت و درمان شهرستان را در زمان تصدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان دکتر کریمی زاده و تیم سلامت این نهاد مطلوب دانسته و خاطرنشان کرد: امید داریم با هدف خدمت رسانی به مردم با همین شیوه صحیح و بدون هیچ گونه خلل و موانعی به خدمت رسانی ادامه دهیم.

 

عرفانی مقام اذعان داشت: عدالت در خدمت رسانی در تمام شهرستان باید مد نظر تمام نهاد ها باشد و امید است کادر سلامت و تیم مدیریتی شبکه بهداشت و درمان دنا نیز خدمت به مردم را با عدالت در این امر به دور ترین نقاط و روستاهای کم برخوردار و محروم برساند.

 سرهنگ عرفانی فرمانده سپاه شهرستان دنا در پایان بیان کرد: سپاه ناحیه دنا از مجموعه بهداشت و درمان دنا در امر خدمت رسانی حمایت میکند و در تمام فعالیت ها جهت خدمت به احاد مردم در کنار این شبکه خواهد بود.

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس