کدخبر: ۱۷۷۷۱۵
۲۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۵۴
چاپ

پیگیری سوژه های مردمی؛

انتقاد دنانشینان از توقف بیمارستان سی سخت

توقف و رکود در ادامه ساخت بیمارستان شهر سی سخت سبب گلایه شهروندان و مردمان شهرستان دنا شده است.

به گزارش سفیردنا؛ شهر سی سخت  بیش از ۸ هزار نفر جمعیت دارد و به دلیل مرکزیت شهرستان دنا امکانات مختلف و دستگاه های اداری و زیرساخت ها در این شهر تجمع دارند.

 

توسعه امکانات و زیرساخت ها سبب شده است تا شهروندان دنا و روستاها و بخش های این شهرستان  نیاز به طی مسافت چندین کیلومتری به مرکز استان نباشند و با حضور در شهر سی سخت پیگیر مطالبات و برنامه های خود باشند.

 

یکی از مهمترین مطالبات مردمان شهرستان دنا دسترسی به متخصصان درمانی است، بر همین اساس ساخت بیمارستان شهر سی سخت در دستور کار گرفت تا علاوه بر خدمت رسانی درمانی به شهروندان این شهر بتواند نقش مهمی در پاسخگویی به مطالبات درمانی مردمان شهرستان دنا داشته باشد.

 

بیمارستان ۳۲ تخت‌خوابی سی‌سخت  هم‌اکنون حدود ۵۰ درصد پیشرفت دارد تا دنانشینان امیدوار به روزهای خوب درمانی بعد از تکمیل این بیمارستان باشند.

 

اما در کنار اهمیت این موضوع طبق اظهارات مطرح شده  چند ماه است کار ساخت بیمارستان سی سخت بدون تغییر باقی مانده است و کار متوقف شده است تا عملیات ساخت در روند پیشرفت ۵۰ درصد باقی بماند.

 

این پایگاه خبری تماس هایی با رئیس شبکه بهداشت درمان دنا و ریاست علوم پزشکی یاسوج داشت اما به علت عدم در دسترس بودن مطالبات درمانی دنا نشینان برای بیمارستان شهر سی سخت بلاتکلیف ماند، هرچند این پایگاه خبری آماده دریافت جوابیه متولیان مربوطه برای پاسخ به مطالبات درمانی دنانشینان است.

انتهای پیام/