کدخبر: ۱۷۷۷۱۴
۲۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۴۷
چاپ

بیانیه بسیج دانشجویی حوزه شهید جلیل دانشگاه پیام نور یاسوج در خصوص حملات رژیم صهیونیستی به غزه

بسیج دانشجویی حوزه شهید جلیل دانشگاه پیام نور یاسوج در خصوص حملات رژیم صهیونیستی به غزه بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش سفیردنا؛ بسیج دانشجویی حوزه شهید جلیل دانشگاه پیام نور یاسوج در خصوص حملات رژیم صهیونیستی به غزه بیانیه ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
أُذِنَ لِلَّذِينَ يُقَـٰتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا۟ ۚ وَإِنَّ ٱللَّهَ عَلَىٰ نَصْرِهِمْ لَقَدِيرٌ


به كسانى كه جنگ بر آنان تحميل شده، رخصت [جهاد] داده شده است، چرا كه مورد ظلم قرار گرفته‌اند، و البته خدا بر پيروزى آنان سخت تواناست.
الحج, آیه 39

جبهه مقاومت امروز تازه نفس تر از دیرین و به تعبیر لطیف امام امت اسلام، حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی ، پرشور تر  از همیشه به دفاع از نور چشم خود فلسطین مظلوم به پای خواسته و تا زدودن ننگ صهیونیسم از صفحه گیتی از پای نخواهد نشست.
پس از آنکه عملیات خیبروار طوفان الاقصی به مثابه طوفانی بنیاد برکن، طعم جهاد اسلامی را بر کام نجس کفر چشاند و بنیان عنکبوتی رژیم سفاک صهیون لرزاند و ابهت پوشالی اش را فروریخت. جبهه کفر چاره ای جز بازگشت به صراط اسلاف یزیدی و شمری خود نیافت ، خود پرده دریدند و خود رسوا شدند؛ موسی ای چوب بر آبشان زد آنها آب را بستند؛ ابراهيمی بت سامری شان را انداخت و آنها علم جالوت افراشتند؛ مصاف همان جبهه های دیرین است ،  حق و طاغوت  ، حسین و یزید ، موسی و فرعون ، فان حزب الله هم الغالبون
امروز دیگر نقل حیا و ریا نیست ، در میدان نبرد وامانده اند و بر زن و کودک و بیمار و علیل می‌تازند ، بیمارستانی را به خاک و خون میکشند و عیان می گویند؛ جبهه مقاومت دیگر منحصر به محور مقاومت نیست ، در سراسر جهان مردمان ملزم به انتخاب شده اند ، به حمایت از فلسطین مظلوم به حیثیتی که استکبار از رژیم جعلی صهیونیستی ساخته میتازند و به زیر علم آزادگی حسین می آیند. فلسطین امروز دیگر یک نام نیست ، فرقان خیر و شر ، حق و باطل است.
ضمن محکومیت همه جنایات خرد و بزرگ اسرائیل قریب السقوط ، من جمله حمله بزدلانه اخیر به مردم بی دفاع بیمارستان غزه ، به همه مسلمین و همه آزادگان جهان نوید میدهیم. سقوط نزدیک این رژیم سفاک را ، و دعوت میکنیم به خیزش وجدان بر خاموشی ، غیرت بر غفلت و جهاد بر خمودی ؛ به گواهی قرآن کریم که فرمود : باطل رفتنی است و حق می آید به رهبری امام امت ، محور مقاومت و جهان اسلام یکبار برای همیشه جهان را از لوث این توده سرطانی پاک خواهد کرد .ان شاء الله

انتهای پیام/