کدخبر: ۱۷۷۵۳۸
۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰
چاپ

نویسنده و تهیه کننده تئاتر در گفتگو با سفیردنا؛

حاج قاسم قهرمان ملی همه نسل هاست

اسماعیل ابراهیمی کوشا تهیه کننده و بازیگر و نویسنده مطرح کشور حاج قاسم سلیمانی را قهرمان ملی همه نسل های ایران دانست.

اسماعیل ابراهیمی کوشا تهیه کننده و بازیگر تئاتر و نویسنده کتاب در گفتگو با سفــیردنــا گفت: در سومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی قرار داریم و هرچه در مورد ایشان بگوییم کم گفته ایم چون ابعاد شخصیتی ایشان را با کلمات نمی‌توان توصیف کرد.

 

نویسنده کتاب "این صدف انگار مروارید ندارد" با اشاره به اینکه ابعاد شخصیتی ایشان پس از شهادتش نمود پیدا کرده است گفت: سردارسلیمانی مسیر و راه را پس از شهادتش مشخص کرد و بسیاری را که نسبت به استکبار آمریکا غرب و نگاه به غرب تردید داشتند به راه راست کشاند.

 

ابراهیمی کوشا به آثار خوب تلویزیونی در رسای شهید سلیمانی اشاره کرد و گفت: در این روزها که یادآور شهادت این سردار بزرگ است صداوسیما برنامه های خوبی را تدارک دیده است که توانسته حق مطلب رو ادا کنند، از قبیل "بیرق سرخ" از شبکه چهار ،  "وعده دیدار" از شبکه دو که خاطرات خانواده شهداست که حاج قاسم به دیدار آنها رفته است، و "مثل پدر" از شبکه پنج که دیدار فرزندان شهدا با حاج قاسم بوده است.

 

مدیر موسسه آفتاب فردای ایرانیان با بیان اینکه حاج قاسم قهرمان ملی همه نسل هاست که با کلمات نمی‌توان آن را توصیف کرد، افزود: در حوزه نشر و کتاب نیز آثار خوبی طی این سه سال روانه بازار شد و کتاب هایی چاپ شد که توانسته است نظر مخاطبان را به خود جلب کند.

 

بازیگر نمایش مطرح "سقوط از ارتفاع پست" افزود: سردارسلیمانی کار نیروهای جبهه انقلاب را هم آسان و هم سخت کرد، آسان از آن لحاظ که الگوی یک نیروی انقلابی در شجاعت، صداقت، صلابت، ولایت و مهم تر از همه ولایت‌پذیری بود که تکلیف را بر همه روشن و مشخص کرد و نشان داد اگر کسی دارای این مشخصات باشد، راه امام ولایت و انقلاب را طی می‌کند، و اما از طرفی سخت کرد که به اصطلاح اگر کسی بخواهد پای کار باشد باید به این صفات مزین شود.

انتهای پیام/