تازه های سایت

23. شهريور 1401 - 13:52
جمعی از ورزشکاران شهرستان دنا خواستار حمایت مسئولان و ثبات در مدیریت ورزش و جوانان این شهرستان شدند.

به گزارش سفیردنا؛ شهرستان دنا با دارا بودن پتانسیل های ورزشی در سطح ملی و بین المللی از حمایت ویژه ای در سطح استان برخوردار نیستند.

 

این شهرستان یک مربی ملی دومیدانی و ۶ ورزشکار در سطح ملی همچنین 30 مدال آور در سطح کشور در رشته ووشو دارد در که مدال های رنگارنگ و افتخارات زیادی را برای ورزش استان به ارمغان آورده است.

 

بلاتکلیفی در تعیین مدیریت ورزش و جوانان شهرستان دنا و عدم توجه ویژه به وزرشکاران و ملی پوشان و حمایت لجستیکی از آنان معضلاتی را برای ورزشکاران سرزمین برف و آفتاب ایجاد کرده است.

 

---

جمعی از این ورزشکاران دنا در متنی خطاب به مسئولان استان اینگونه بیان کردند: 

 
《با توجه به اینکه شهرستان دنا یکی از پر افتخارترن و همچنین بی بضاعت ترین شهرستان های استان از لحاظ توجه و لزوم ارتقای اصل ورزش خصوصا ورزش قهرمانی به منظور بالابردن روحیه و اعتماد بنفس جوانان این خطه است، مشاهده می شود پس از حضور آقای حاتم محسنی سرپرست کنونی اداره ورزش و جوانان دنا که خود از پیشکسوتان ورزش بوده با توجه به روحیه ورزشی و صداقت کاری که وی دارد شاهد رونق دوباره ورزش هستیم.
 
ولی از گوشه و کنار شنیده می شود که عزم جدی برای تداوم کار سرپرستی وی و حمایت ریاست ورزش و جوانان استان از او وجود ندارد که موجب دلهره همه ورزشکاران شده که نکند دوباره ورزش در دنا دچار رکود شود و توجهی به ملی پوشان و مدال آوران این خطه نشود.
 
لذا از مسئولان محترم خصوصا مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان، استاندار، فرماندار شهرستان دنا و سایر مسئولان عاجزانه خواهشمندیم که از مدیرت کنونی ورزش و جوانان شهرستان دنا حمایتی مجدد و ویژه داشته باشد تا ورزشکاران این خطه بتوانند با دلگرمی بیشتر و حمایت های استانی با خیالی آسوده به ورزش و نیز افتخار آفرینی برای شهرستان و استان بپردازند. باتشکر:از طرف جمع زیادی از ورزشکاران دنا》
 
 
گفتنی است با گذشت بیش از دو ماه، اداره ورزش و جوانان در شهرستان دنا که دارای ورزشکاران ملی و بین المللی است در بلاتکلیفی به سر می برد و با وجود اجرای منظم برنامه های ورزشی در مدت ریاست سرپرست کنونی، توجه جدی و حمایت های مالی و لجستیکی از سوی استان مشاهده نمی شود که می‌تواند به بدنه ورزش حرفه ای در شهرستان دنا آسیب جدی وارد کند.

 

انتهای پیام/

 

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

دیدگاه‌ها

سلام واقعا آقای محسنی زحمات قابل قبول انجام دادن شروع استخر و....... کارهای قابل قبول بوده واگه محسنی نباشد بدنه ورزش شهرستان ضربه میخورد
صبح زاگرس