کدخبر: ۱۷۷۴۹۱
۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲
چاپ

بزرگترین مجتمع ورزشی استان در سی سخت نیاز به توجه بیشتر دارد/بلاتکلیفی در انتصاب مدیر ورزش و جوانان شهرستان دنا

مجتمع ورزشی شهر سی سخت به عنوان بزرگترین مجتمع در استان نیاز به توجه بیشتر دارد.

به گزارش سفیردنا؛ مجتمع ورزشی شهر سی سخت به عنوان بزرگترین مجتمع در استان از لحاظ دارا بودن سالن های بزرگ ورزشی نیاز به توجه بیشتر دارد.

 

 

شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا دارای مجتمع بزرگ ورزشی است که از لحاظ زیرساختی و حفط و نگهداری نیازمند توجه بیشتر است.

 

اولین قدم در اجرای سیاست های ورزشی و پیاده سازی برنامه های بلند مدت انتصاب مدیر مناسب برای ادامه ورزش و جوانان یک شهرستان بوده، موضوعی که در شهرستان دنا مدتی است بلاتکلیف مانده است.

 

 

پیش از این نظری طی یک دوره نسبتا طولانی مدیریت ورزش و جوانان شهرستان دنا را بر عهده داشت که پس از پایان دوره مدیریت وی ، محسنی از نیروهای اداره ورزش و جوانان این شهرستان به عنوان سرپرست این اداره منصوب شد.

 

دهقان مدیرکل ورزش و جوانان شهرستان دنا در این خصوص گفت: اولویت ما در انتصاب مدیر توجه به نیروهای داخلی است و در خصوص مدیریت ورزش و جوانان شهرستان دنا باید گفت آقای محسنی شرایط اولیه مدیریتی را از لحاظ مدارک ندارد و در حال حاضر در دوره سرپرستی قرار دارد.

 

 

در خصوص تعیین تکلیف مدیریت ورزش وجوانان دنا گفت: یکی دو گزینه برای انتصاب مدیر ورزشی در دنا وجود دارد که طی دوماه آینده با یکی از آنها به توافق می رسیم چون حداقل مدرک مورد نیاز لیسانس است.

 

 

دهقان افزود: در مرکز شهرستان دنا خانه کشتی، خانه رزمی، سالن استخر، زورخانه، سالن ۱۲۰۰ نفره، سالن۹۰۰ نفر و سالن های دیگر وجود دارد و مشکلی از لحاط مجتمع نداریم ولی در خصوص زیرساخت و تعمیرات محیطی و محوطه سازی باید گفت در سال جاری این موضوع را در برنامه داریم و هم اکنون نیز در این مجتمع در حال اجرای عملیات عمرانی هستیم.

 

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه ۱۱۵ پروژه نیمه تمام در استان داریم گفت: اولویت ما تکمیل پروژه های نیمه کاره است و پروژه جدید را تعریف نمی کنیم تا اینکه پروژه های قبلی تکمیل شود و در این خصوص ۱۰ پروژه تکمیل و به بهره برداری رسید از جمله سالن روستای باگ که ۱۰۵ تای آنها باقی مانده است که در سال جاری با تزریق بودجه بخشی از آن انجام می شود.

 

انتهای پیام/