تازه های سایت

5. شهريور 1401 - 21:15
پس از رسانه ای شدن مشکلات آب آشامیدنی در روستای ده شیخ اکنون مردم این روستای از نبود روشنایی در روستای خود گلایه دارند.

به گزارش سفیردنا؛ اهالی روستای ده شیخ دنا از روشنایی معابر خود گلایه مند هستند که چندین سال است روستا روشنایی ندارد و فقط یکی از خیابان های اصلی که دارای ستون چراغ برق است که لامپ‌های آن خاموش است.

 

 

روستای ده شیخ از توابع شهرستان دنا بخش پاتاوه با جمعیتی افزون بر ۱۵۰۰ نفر و دارای ۲۵۰ خانوار است که بر درخی از زیرساخت ها مشکلاتی دارد.

 

 

تامین آب آشامیدنی سالم به دلیل کم توجهی مسئولان به مشکل اساسی در روستای ده شیخ بخش پاتاوه تبدیل شده است. که پیش از توسط این رسانه منتشر شد و واکنش مدیر شبکه بهداشت دنا را به همراه داشت.

 

 

سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دنا در این خصوص گفت: آب آشامیدنی این روستا به علت فرسودگی لوله ها از لحاظ بهداشتی مشکلاتی دارد که در شورای سلامت مطرح و قرار شد توسط اداره آبفای شهرستان رفع شود.

 

 

اکنون پس رسانه ای شدن مشکلات آب آشامیدنی در روستای ده شیخ اکنون مردم این روستای از نبود روشنایی در روستای خود گلایه دارند. 

 

 

صیادی مدیر برق شهرستان دنا گفت: بسیاری از روستاهای شهرستان دنا از روشنایی خوب برخوردار هستند و طرح بهسازی روشنایی روستاها از سال گذشته آغار شده است.

 

 

وی افزود: بهبود روشنایی در روستاهای شهرستان دنا در دستور کار است و روستای ده شیخ دنا نیز از جمله روستاهای شهرستان دنا در بخش پاتاوه است که از روشنایی خوبی برخوردا نیست و طرح تجهیز آن در دستور کار است.

 

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس