تازه های سایت

5. شهريور 1401 - 21:06
فرماندار دنا از افتتاح و کلنگ زنی تعداد ۶۹ پروژه با مبلغ ۲۳۲ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در شهرستان دنا خبر داد.

به گزارش سفیردنا؛ نماینده عالی دولت در شهرستان بیان کرد: شهرستان دنا از حیث اعتبارات شهرستان رتبه دوم و از حیث پروژه ها شهرستان رتبه سوم در استان است.

 

 

فرمانداردنا گفت:در هفته دولت تعداد٦۹ پروژه عمرانی واقتصادی بااعتبار بالغ بر ۲۳۲.۸ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

 

درخشان ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: جهاد تبیین یعنی بیان خدمات دولت بنابراین هفته دولت فرصت مغتنمی است تا همه دولتمردان گزارش کارکرد خود را ارائه کنند.

 

 

 کورش درخشان زاده در ادامه گفت: همه ما مکلف به حفظ وصیانت از آرمانهای انقلاب و پاسداری از خون شهدا هستیم، بنابراین بهترین شیوه اطاعت از منویات مقام عظمای ولایت و بهترین روش به دولت را در مقطع کنونی خدمت صادقانه و بی ریا به مردم هست.

 

 

وی افزود: دولت سیزدهم مسئولیت را در شرایط بدهکار از دولت پیش تحویل گرفت که به حمداله این دولت در پاسخ به مطالبات قانونی موفق عمل کرده است و تاکنون مشکلات بسیاری را مرتفع کرده است.

 

 

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهارداشت: درهفته دولت امسال درشهرستان دنا تعداد ۶۹ پروژه عمرانی واقتصادی بااعتبار بالغ بر ۲۳۲.۸ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی می شود .

 

 

درخشان زاده گفت :از این پروژه ها تعداد ۵۴پروژه افتتاحی و ۱۵پروژه کلنگ زنی هستند که اعتبارات پروژه هایی که قرار است افتتاح شوند ۱۷۲.۱میلیارد تومان و پروژه هایی که قرار است کلنگ آنها بر زمین‌زده شود اعتباری بالغ بر ۶۰.۷ میلیارد تومان است.

 

 

وی گفت: بیشترین تعداد پروژه در این شهرستان متعلق به دهیاری ها با ۱۷پروژه بنیاد مسکن با ۱۶پروژه و راهداری با ۱۰پروژه است.

 

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس