تازه های سایت

20. تير 1401 - 13:53
با شروع فصل تابستان تنش های آبی در سی سخت مرکز شهرستان دنا و یکی از پر باران ترین شهرهای کشور شروع شده است.

با شروع فصل تابستان تنش های آبی در سی سخت مرکز شهرستان دنا و یکی از پر باران ترین شهرهای کشور شروع شده است.

به گزارش سفیردنا؛ سی سخت مرکز شهرستان دنا از دیرباز مشکل آب آشامیدنی و لوله کشی شبکه زیرزمینی آب داشته به گونه ای که در ایام تابستان به اوج خود می رسد.

 

 

تنش بی آبی در مرکز شهرستان دنا به گونه ای است که در طول روز برخی از مناطق شهر سی سخت آب ندارد و مردم به معضل بی آبی دست و پنجه نرم می کنند.

 

 

هرچند تنش بی آبی در کل استان کهگیلویه وبویراحمد موج می زند اما این موضوع در سی سخت و روستاهای اطراف که در کوهپایه دنا قرار دارد کمی بیش از نقاط دیگر مشاهده می شود.

 

 

خشنود مدیر آب و فاضلاب دنا در این خصوص گفت: با توجه به تنش آبی در سال های اخیر و سال جاری و مراجعه مکرر مشترکین در این خصوص، با مسئولین شهرستان نسبت به کمبود آب شرب جلسات متعدد برگزار شد.

 

وی اشاره کرد: با توجه به مصوبات شورای تامین و در راس آن تاکیدات مکرر فرماندار و دادستان نسبت به شناسایی انشعابات غیر مجاز، آبیاری باغات و درختان میوه با آب شرب و کلیه تخلفات در این خصوص اقدام شده است.

 

 

مدیر آبفای دنا افزود: در این راستا پرسنل آبفا شهرستان دنا جهت شناسایی انشعابات غیر مجاز در شهر و روستاهای دنا عزیمت و بعد از شناسایی و صورتجلسه نسبت به تشکیل پرونده و معرفی به مقامات قضایی جهت برخورد قانونی اقدام می کنند.

 

 

وی با تاکید بر اینکه جریمه ۱۰ تا ۲۰ میلیونی در انتظار متخلفین انشعابات غیر مجاز است گفت: به کلیه مشترکین که اقدام به نصب انشعاب غیر مجاز کرده اند اعلام می شود نسبت به قطع انشعاب غیر مجاز خود اقدام کنند در غیر اینصورت با متخلفین برخورد قاطع و جدی خواهد شد.

 

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس