تازه های سایت

18. دى 1401 - 8:41
پیگیری سوژه های مردمی؛
"تاریکی و سرما" معضل سالن ورزشی روستای تمنک در دنا+تصاویر
نویسنده: 
حسین دوستانی
سالن ورزشی روستای تمنک از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا وضعیت نامطلوبی دارد و از داشتن روشنایی لازم و سیستم گرمایشی محروم است.

به گزارش سفیردنا؛  سالن ورزشی روستای تمنک از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا وضعیت نامطلوبی دارد و از داشتن روشنایی لازم و سیستم گرمایشی محروم است.

 

روستای تمنک از توابع بخش پاتاوه در شهرستان دنا که جمعیتی زیادی را در خود جای داده است تنهای یک سالن ورزشی دارد که با گذشت سه سال از افتتاح آن استانداردهای لازم را ندارد.

 

این سالن ورزشی که تنها محل گذراندن اوقات فراغت جوانان روستا محسوب می شود از وضعیت روشنایی خوبی برخوردار نیست و سیستم گرمایشی و سرمایشی ندارد.

 

یکی از  اهالی روستای تمنک گفت: اکنون که در اوج فصل سرما به سر می بریم ما جوانان روستا مجبور هستند روشنایی ضعیف این سالن ورزشی را تحمل کنیم، و گاها با برق کشی سیار و دستی محیط این سالن را روشن می کنیم.

این جوان روستایی افزود: علاوه بر نبود روشنایی لازم جهت استفاده از این سالن ورزشی که هزینه زیادی برای افتتاح آن صورت گرفته است، سیستم گرمایش نیز وجود ندارد که جوانان بدوم دغدغه بتوانند از آن بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه این سالن ورزشی از ابتدا با این کمبودها افتتاح شد گفت: هنگامی که موعد افتتاح این سالن فرا رسید مشکلات و کمبودها را به گوش مسئولان امر رساندیم ولی آنها تاکید بر افتتاح آن داشتند.

 

این جوان روستانشین با بیان اینکه تنها تفریح جوانان روستا همین سالن ورزشی است گفت: این وضعیت از بدو افتتاح تا کنون ادامه داشته است و بارها از طریق دهیاری و شورای روستا مشکلات این سالن را به گوش مسئولان رسانده ایم ولی تا کنونی اقدامی برای رفع آن صورت نگرفته است.

 

انتهای پیام/

قوانین ارسال نظر:

سفیردنا نظرات بی ارتباط با خبر و نظراتی که حاوی توهین یا افترا است را منتشر نمی‌کند.

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری کنید.

نظرات کاربران

صبح زاگرس